liście liście
Strona główna - O firmie

O firmie

firma JANPOL

Firma Produkcyjno-Handlowa Jan-Pol powstała w 1991 r. i zajmuje się w szczególności transportem drewna oraz jego handlem; świadczeniem usług rolniczych czy też sprzedażą nawozów dla potrzeb rolniczych.

Istniejemy na rynku od przeszło 30-tu lat. Dlatego nasza wieloletnia działalność przełożyła się na ogromne doświadczenie związane z tą branżą. Działamy na rynku lokalnym, krajowym i zagranicznym. Naszym głównym celem jest jakość świadczonych usług, terminowość i fachowość branży, a także doradztwo i pomoc klientowi oraz dbanie o jego zadowolenie. Nasza firma Jan-Pol charakteryzuje się solidnością, rzetelnością i uczciwością. Gwarantujemy profesjonalne doradztwo i nadzór nad przewozem ładunków. A także do każdego zlecenia podchodzimy w sposób indywidualny oraz dbamy o politykę bezpieczeństwa. Wychodząc naprzeciw zapotrzebowaniu naszych klientów, kontrahentów i partnerów biznesowych, staramy się ciągle rozwijać profil naszej działalności. Unowocześniamy swoją flotę, aby nasze usługi były obsługiwane przez wysoką klasę fachowców i wykwalifikowaną kadrę pracowniczą. Posiadamy również certyfikaty, które potwierdzają nasze udziały w różnego rodzaju szkoleniach i kursach. Należy także podkreślić, że zaufało nam już bardzo dużo klientów, którzy nigdy nie zawiedli się na jakości wykonywanych przez nas usług. To oczywiście motywuje nas do ciągłego rozwoju i doskonalenia swoich usług oraz wzbogacania swojej oferty.

 

grafika grafika

Firma odpowiedzialna społecznie

Firma Produkcyjno-Handlowa Jan-Pol, pomimo tego iż w głównej mierze specjalizuje się w kupnie, sprzedaży i w przewozie drewna jest przedsiębiorstwem społecznie odpowiedzialnym. A więc nasza działalność uwzględnia różnorodne aspekty społeczne, etyczne i środowiskowe. W ten sposób przyczyniamy się do zrównoważonego rozwoju, które przestrzega działań związanych z dobrobytem i zdrowiem otaczającego nas społeczeństwa. Nasza firma Jan-Pol uwzględnia także szeroko pojęte interesy społeczne i ekologiczne w otoczeniu firmy. Dbamy o dobro swoich pracowników, klientów, partnerów biznesowych i co ważne o ochronę środowiska.

Strategią naszej firmy w ostatnich latach było posadzenie drzew Oxytree. Są to drzewa szybko rosnące, które do wzrostu potrzebują dużej ilości dwutlenku węgla. W ten właśnie sposób, podczas wzrostu wytwarzają one znaczne ilości tlenu. Główną zaletą drzewa tlenowego jest jego siła wzrostu. Kilkuletnie okazy sięgają nawet kilkanaście metrów wysokości. A już po 6 latach od posadzenia osiąga ono 16 m wysokości. Uwzględniając zatem, głównym aspektem naszej firmy Produkcyjno-Handlowej Jan-Pol jest nie tylko cecha prowadzenia działalności gospodarczej (związana z zyskiem finansowym i wynikami ekonomicznymi), ale również dbanie i przestrzeganie aspektów społecznych, etycznych i ekologicznych.

firma JANPOL

Korzyści

ikona

Terminowość

Gwarantujemy profesjonalne doradztwo i nadzór nad spedycjami

ikona

Najlepsza oferta

Rzetelna wycena, indywidualne podejście do każdego klienta.

ikona

Najwyższa jakość

Polityka bezpieczeństwa i dbałość o środowisko naturalne.

ikona

Fachowe doradztwo

Doskonale wyszkoleni pracownicy pomogą dokonać wyboru.

Ci, którzy nie myślą i nie działają teraz, nie będą mieli prawa narzekać, kiedy za jakiś czas doszczętnie wyniszczony świat zwali im się na głowę.